روژان دال بلو - Rejane Dal Bello

روژان دال بلوrejane Dal Bello 00

سبک مخصوص طراحی گرافیک و تصویرگری خانم روژان دال بلو (Rejane Dal Bello) از سال ۲۰۱۲ در لندن پایه گذاری شد. وی اصالتا اهل ریو دو ژانیرو بوده و فعالیت خود را با کار برای شرکت‌های طراحی و علامت‌های تجاری بنام و مشهور در برزیل آغاز کرد.

روژان پس از اینکه لیسانس خود را در رشته گرافیک در ریو دو ژانیرو گرفت، برای ادامه تحصیل زیر نظر میلتون گلیزر

(Milton Glaser) در دانشکده هنرهای تجسمی راهی شهر نیویورک شد. وی دوره فوق لیسانس خود را در سال ۲۰۰۶ در هلند و در اکادمی سنت جوست (St Joost Academy) گذراند. در طول تحصیل دوره فوق لیسانس به استودیوی دامبر (Dumber) پیوست، استودیویی که موقعیت منحصر بفردی را در هلند در زمینه طراحی صحنه دارد. در این استودیو وی حدودا به مدت ۸ سال مشغول به کار بود. در طول این سال‌ها او علاوه بر فعالیت در این موسسه، در دانشکده هنر سنت جوست در سطوح کارشناسی و کارشناسی ارشد، روش خلاقیت و طراحی گرافیکی را نیز تدریس می‌کرده است.

روژان در حال حاضر در Wolff Olins که یک مرکز مشاوره نام تجاری است به عنوان یک طراح ارشد کار می‌کند. تخصص این مرکز، توسعه تجارب نام تجاری، استراتژی‌های کسب و کار خلاقانه و هویت بصری می‌باشد.

 

rejane Dal Bello 03

 rejane Dal Bello 04

rejane Dal Bello 05

 

rejane Dal Bello 06

rejane Dal Bello 07

rejane Dal Bello 08

rejane Dal Bello 09

rejane Dal Bello 10

rejane Dal Bello 11

rejane Dal Bello 12

rejane Dal Bello 13

نام پژوهشگر : کتایون واحدی

تهیه شده در:

پژوهشگاه کلام زنده پژوهشکده پژوهش هنر

برای آگاه شدن از دیگر نظرات در باره ی این اثر، ادامه ی مطلب را مطالعه کنید.

همچنین از شما دعوت می شود در صورت مطالعه ی این اثر در نقد و بررسی مشارکت کنید یا جمله ها و پارگراف های که برای شما اثر گذار بوده است را با دیگران سهیم شوید.

 

 

alizarinbluecustomgreenorangevioletyellow